اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

پیام تقدیر و تشکر جناب آقای رشیدی از همکاران برگزار کننده همایش پارسه در استان فارس


با عرض سلام به جناب اقای اسدی و دوستان ایشان که گردهمائی بزرگ هم اندیشی پارسه را در شیراز مدیریت نمودند و به بهترین وجه برگزار نمودند. اگر چه اینجانب کارگزار مخابرات نیستم و در این گردهمائی مهمان بودم و مورد اعتماد و مشورت دوستان ,که هم اکنون احساس می کنم یکی از انها هستم , قرار گرفتم . باید اذعان کنم که از این هم اندیشی درس اخلاق فرا گرفتم .از اینکه دیدم بین حاضرین و غایبین فقط دغدقه پیشرفت کار بود . می دیدم که بین دوستان انتقال تجربه رواج داشت و یافته ها با هم تقسیم می شد و رهنمود ها سبک و سنگین.
محیط همایش ساده و بی الایش. دوستی کارگری به واقع وجود داشت . روز اخر هم از حاضرین تقدیر شد و هم غایبین را در پیش چشم دل حاضر داشتند.
این یک رنگی و بی الایشی دوستان هیچ شکی برای من نگذاشت اینکه به اینده انها امیدوار باشم و نوید روز های بزرگی را در پیش رو ببینم.
اولویت اول دوستان ایمنی و صیانت از کارگزاران در مقابل حوادث ناشی از کار  و سلامتی مورد بود ابزار کار,اموزش حین کار ,اموزش ومعاینه پزشکی در حین کار و...حرف همه و توسعه ان برنامه اول.
 .موضوع دوم توسعه و گسترش محیط دوستی بین کارگران و کارفرما مورد توجه بود .سوال این بود چگونه کارفرما را باید وادارکرد که این جایگاه همکاری فیما بین را بشناسد و هر دو طرف به ان ایمان و اعتماد داشته باشند و حقوق هر دو طرف برای دیگری به رسمیت شناخته شود .ادب و احترام سر لوحه طرفین قرارگیرد.
اولویت سوم حق قانونی جایگاه اجتماعی ,زحمت تلاش ها.بهره وری در کار .پرداخت مزد واقعی و ارزیابی ها و اگر موارد دیگری مقرر است مورد توجه قرار بگیرد اگر حق است چرا باید اغماض شود؟
اولویت اخر توسعه و گسترش تشکل های کارگری در کلیه استانها و مراکزی که شرایط ان را دارند .توسعه این تشکل ها با اموزش بیشتر و احاله کلیه تصمیم گیری ها به این تشکل ها . سپردن مدیریت مشکلات و حل انها را به دستان با کفایت انها .چگونه ها به این تشکل ها تفهیم شود که انها امانت دار دوستانشان هستند هر حرف و رفتار که خارج از نزاکت اجتماعی و قانون باشد می تواند در اینده یک مانع جدی باشد و به عکس اگر رعایت ادب واخلاق باشد چقدر مطلوب.
در کنار همه این موارد یاد بگیریم هماهنگی و یاد گرفتن روش های بروکراتیک در خارج از تشکل ها وروش های دموکراسی در تصمیم گیری در داخل تشکل ها را چگونه پیش ببریم و زمینه ساز پیشرفت کارمان نمائیم .
.....
از این همه محبت که در حق اینجانب ادا گردید و من خود را مستحق این مقدار نمی دانستم تشکر می نمایم . من در مقابل دوستان خضوع می نمایم واز خداوند میخواهم  که موفقیت ها در مقابل خواسته های انان ,به سهولت در دسترس قرار گیرد .داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات