اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

درخواست ورود به پرونده دیوان

بسم الله الرحمن الرحیم
با سپاس به درگاه ایزد منان و سلام و صلوات بر پیامبر خاتم و خاندان مطهرش و عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری و خانواده های معزز شهدای حادثه تروریستی مرقد امام (ره) و مجلس شورای اسلامی 
همکاران محترم خراسان رضوی و دیگر همکاران ارجمند در سطح کشور ؛ همانطور که مستحضرید با توجه به اینکه شرکت مخابرات نسبت به ابطال بخشنامه مدیر کل محترم روابط کار و جبران خدمت در شعبه ۳۷ دیوان عدالت اداری طرح دعوی نموده است ، مبنی بر شور جمعی در جلسه اخیر تهران که مقرر شد کانون و انجمنها به نمایندگی از کارگران ذینفع در قالب شخص ثالث ورود نمایند بعد از بررسی های لازم ، استارت این موضوع در خراسان رضوی بصورت رسمی از طرف کانون و ۷ انجمن خراسان رضوی در نمایندگی دیوان عدالت اداری استان زده شد و خوشبختانه با هماهنگی های لازم ، کانون و انجمنهای فوق الذکر خواسته خود را بهمراه مدارک و مستندات لازم تحویل و ثبت دیوان نمودند . استدعا داریم دیگر انجمنهای کارگران مراکز مخابرات کشور و نمایندگان استانی بعنوان ذینفع (شخص ثالث) قطعا و فوری از شنبه به نمایندگی های دیوان واقع در دادگستری های مرکز استانشان مراجعه نمایند و نسبت به این مهم اقدام عاجل نمایند . جهت تسریع کار به محضر شما سروران معروض می داریم مدارک زیر را تهیه و همراه داشته باشید :
۱- حضور صاحبان امضا در انجمنهای ثبت شده (رئیس و خزانه دار) با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی
۲- اصل اساسنامه (ترجیحاً صفحه اول و صفحات مربوط به اختیارات صاحبان امضا) و اصل روزنامه رسمی
۳- تنظیم دادخواست مخصوص با متن تهیه شده کانون ممهور به مهر انجمن و امضای انجمن یا نماینده استان 
۴- لایحه تهیه شده برای دفاع از خواسته که به محضرتان ارائه می گردد .
۵- تصویر ماده ۸۳ و نظر مشورتی مجلس و نامه ۹۵/۸/۱ وزارت کار (که مخابرات بر علیه آن شکایت نموده) و نامه ۹۵/۸/۱۹ وزارت کار به معاونت نیروی انسانی مخابرات و دادنامه هیات عمومی دیوان و آرای صادره حل اختلاف در استان مربوطه و دیوان عدالت اداری که به نفع کارگران و در مبحث انعقاد قرارداد دائم صادر گردیده است .
۶- کپی صفحه اول شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضا در اساسنامه انجمن (رئیس و خزانه دار)
۷- تهیه ۳ سری کپی شفاف از مدارک فوق الذکر بصورت کامل . قابل ذکر است برای برابر اصل نمودن مدارک در زمان ثبت که در دفتر نمایندگی دیوان انجام می پذیرد ، قطعاً اصل اساسنامه و روزنامه رسمی و شناسنامه و کارت ملی الزامی می باشد .
۸- استانهایی که تاکنون موفق به ثبت انجمن نشده اند نمایندگان آن استان بعنوان شخص ذینفع به نمایندگی از دیگر همکارانشان می توانند درخواست ورود شخص ثالث در پرونده مذکور داشته باشند . این همکاران جهت اثبات ذینفع بودن مدارکی از قبیل رای صادره از ادارات کار و یا قرارداد و یا فیش حقوقی بهمراه داشته باشند .
۹- مسئولین انجمنها و نمایندگان استانی مدارکی از قبیل متن دادخواست و لایحه تهیه شده و دیگر ضمائم را از طریق روابط عمومی کانون دریافت نمایند .
با تقدیم احترام ؛ کانون انجمنهای صنفی مراکز مخابرات

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
یکشنبه 21 خرداد 1396 10:24 ق.ظ
باسلام واحترام لطفا شماره تماس افرادی بعد88هستند وحکم از اداره کار گرفته اند برا برای ما بزارید تاماهم استفاده کنیم
پاسخ مدیریت : كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات استان خراسان رضوی : با نماینده استان خود در تماس باشید
کارگر مخابرات
شنبه 20 خرداد 1396 02:17 ب.ظ
با سلام حالا که رسید تحویل دادخواست رو به نمایش گذاشتین بهت بود قسمت شماره نامه و رمز را لاک میگرفتید
پاسخ مدیریت : كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات استان خراسان رضوی : سلام طاعات قبول . جهت استناد بود که با تذکر جنابعالی حذف گردید . تشکر از توجه شما
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات