اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

پیگیری های اخیر بصورت غیر حضوری

با عرض سلام و ادب و عرض قبولی طاعات و عبادات به شما همکاران ارجمند 
بدینوسیله به اطلاع می رسانیم در پیگیری های امروز و مذاکرات تلفنی با وزارت کار ، حوزه طرح طبقه بندی مشاغل وزارت اعلام داشتند استانهای کرمان ، بوشهر سیستان و بلوچستان ، آذربایجان شرقی ، ایلام ، یزد و بویر احمد ، تاکنون فایلهایشان به وزارت نیامده است و استان اصفهان با توجه به مهلت خواسته شده از وزارت نماینده کارگران در استان پیگیری نماید و به شکرانه ایزد منان دیگر استانها رفع مشکل گردیده است . لذا از نمایندگان استانهای مذکور استدعا داریم مجدانه و فوری امور محوله را پیگیر باشند و در صورت هرگونه مانع تراشی با دبیر کانون قطعا تماس بگیرند .
با توجه به مباحثات اخیر همکاران پیرامون توقف رسیدگی دادخواست و توقف اجرای احکام صادره توسط دیوان ، وظیفه دانستیم به محضرتان عرض نماییم اولا شعبه دیوان به تنهایی نمی تواند نامه (بخشنامه وزارت کار) را باطل نماید و این عمل مراحل خاص و قانونی خود را دارد و دیوان تاکنون مانع از صدور احکام به استناد نامه وزارت کار نشده و نیز آرای صادره قبل را متوقف ننموده است و حتی نسبت به آرای صادره تاکنون ، نمی تواند ورود نماید و تضرری برای ذینفعان آرای صادره بوجود نخواهد آمد . همانطور که همکاران فعال کشوری با اینجانب تلفنی تماس دارند و به اطلاعشان رسانده ایم در پیگیری اخیر در دیوان برای ابطال نامه مذکور و نیز توقف اجرای احکام صادره ، دستوری صادر نشده است و حتی وزارت کار در حال تهیه پاسخ و لایحه برای ادعای مخابرات به دیوان می باشد که فرصت لازم را نیز دارد . به موازات وزارت کار ، کانون نیز مدارک و لایحه ای تهیه نموده تا بعنوان شخص ثالث و ذینفع وارد شود . مازاد بر این ؛ به فرض پرونده احدی از کارگزاران چنانچه توسط مخابرات در دیوان درخواست تجدید نظر شده باشد شعبه مربوطه دیوان فقط و فقط می تواند در مورد همان فرد و همان پرونده مبنی بر خواسته مخابرات اجرای حکم صادره را متوقف کند و این فرضیه به آرای صادره دیگر همکاران در سطح کشور سرایت نمی کند . ضمن آنکه دیوان رسیدگی مجدد را به شعبه هم عرض واگذار خواهد نمود که باز هم در هیاتهای حل اختلاف مبنی بر قانون و دستورات وزارت کار ، رای به نفع کارگر مخابرات صادر و تایید خواهد شد .
همکاران محترم بویژه نمایندگان فعال ؛ به شخص خودم و شما عزیزان و سروران پرتلاش توصیه می نمایم از مباحث زیاد در فضای مجازی جداً خودداری فرمایید و همانطور که اخلاقاً با هم توافق نموده ایم جهت رفع ابهامات تلفنی با یکدیگر در تماس باشیم .
با تقدیم احترام ؛ کانون انجمنهای صنفی مراکز مخابراتداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
محیطی.
یکشنبه 14 خرداد 1396 02:57 ب.ظ
خدمت کلیه اعضای محترم کانون سلام.علیرغم سپری شدن یک سال واندی از قضیه طرح طبقه بندی واینکه تاکنون با دلایل مختلف طرح مذکوربه ثمرننشسته وباعلم به اینکه دوستان مادرسایرنقاط کشوروضع وحال اقتصادیشان تقریبا شبیه به هم بوده ومی شودحدس زددراین اوضاع مملکت این تورم وقدرت خریدپایین پول فشاربرخانواده ها چگونه روزگاررامی گذرانند،خواهش می کنیم اولا: ازدوستانمان که اطلاعاتشان رابه برای اجرای طرح ارسال نکرده اند،برای اجرای طرح تعجیل رادرصدرکارخودقرارداده ودوماکانون محترم اگرقراراست همه پاسوزقشری شونداستدعامی شودشمامصرانه از وزارت کار بخواهیدتاکاربرای ان عده که اطلاعاتشان تکمیل است اجراشودودیگرانی که مانده اندبعدخودرابه جمع برسانندتالااقل عرصه برسایرین فراخترشده واندکی دوستان به قرارخودبازایند.باتشکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات